| 6Radu5 a întrebat:

Salut,ce se poate intampla daca pescuiesc sportiv pe Aries, acum in prohibitie si am varsta de 16 ani, ce consecinte pot sa am daca sunt prins?
Ma ajuta la ceva daca imi fac acel permis de pescuit de pe site-ul Anpa?

Răspuns Câştigător
| Mitzupitzu a răspuns:

In prohibitie este interzis pescuitul.Ai 16 ani si poti fi sanctionat.

2 răspunsuri:
| clau470 a răspuns:

Te ajuta un permis anpa dar nu in perioadele de prohibitie, citeste perioadele de prohibitie https://dunare.ro/perioada-de-prohibitie/