| JockerStoica a întrebat:

Ce caine v-ati cumpara dintre bichon maltez si Beagle?
Argumentati de ce.
FUNDA!

10 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Bichon. Ca e mai tare? Am si stiu ca e cea mai buna alegere

| ramona0506 a răspuns:

Beagle frate, bichonii sunt draguti si adorabili si etc. dar parca sunt prea de fetite, stiu, tot caini sunt, numai ca eu as merge pe beagle. Doar uita-te la imagini si vei observa cat de superbi sunt!

| Leatherleader a răspuns:

Eu mi-as cumpara un bichon maltez, pentu ca este foarte dragut si frumos!

| ssd a răspuns:

Beagle.E un caine ascultator si usor de dresat.Nu trebuie sa il tunzi ca pe bichon. Mie imi place aliura si cum stau ei asa mandri(mai ales cand sunt mici). Bichoni sunt draguti, dar prefer un beagle.

| Bianca555 a răspuns:

Beagle: este foarte amuzant si usor de dresat http://www.youtube.com/watch?v=zhQb44ZA1hg

| Daniela_Danieladaniela_1993 a răspuns:

Bichon ca e mai simbatic si mai blanos

| SergiuDub a răspuns:

Beagle. Is mai simpatici.

| Aliiiiiina a răspuns:

Beagle insa daca era bichon frise alegeam bichon-ul.

| mimymimyutza a răspuns:

Eu mi-as cupara beagle pentru ca am un prieten care are si e foarte jucaus iar in comparatie cu bichonul nu lasa atat de mult par si este mai usor de intretinut happy