| JockerStoica a întrebat:

Cine ar castiga la bataie?
1) Amstaff vs Pitbull
2) Amstaff vs BullTerrier
3)Pitbull vs BullTerrier
4)Pitbull Vs Rottweiler
5)Amstaff vs Rottweiler
6)BullTerrier vs Rottweiler
7)Doberman Vs Amstaff
8)Doberman vs BullTerrier.

Nu vreau sa fac lupte de caini sau alte tampenii.

Sunt doar Curios si vreau sa aflu.

DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| PiTbuLuL a răspuns:

1.Pitbull
2.Amstaff
3.Pitbull
4.Pitbull
5.Amstaff
6.BullTerrier
7.Amstaff
8.Bull terrier

7 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Depinde

| anyhylator a răspuns:

1- pitbull
2-amstaff
3-pitbull
4-pitbull
5-rottweiler
6-rottweiler
7-amstaff
8-doberman

| Letty18 a răspuns:

Depinde cum este crescut caninele. Daca il tii in beci in intuneric si il hranesti cu carne cruda. Aici poti trage concluzii.

| alexutzu1230 a răspuns:

1)Pitbull
2)BullTerrier
3)Pitbull
4)Rottweiler
5)Rottweiler
6)Rottweiler
7)Doberman
8)BullTerrier

| Mastour a răspuns:

1. Pitbull
2. Amstaff
3. Pitbull
4. Pitbull
5. Amstaff
6. Rottweiler
7. Amstaff
8. Bull terrier

Daca observi, pitbull`ul mereu castiga. cand vine vorba despre lupte. Pitbull`ul este de neinvins, el castiga orice lupta. stiu ce vorbesc am 4pitbulli acasa, printre care 2 sunt pentru lupte. si nu au meciuri pierdute.

| andrei1399 a răspuns:

Pentru lupte caini trebuie sa fie special antrenati, dar sunt sigur k tu ai vrut sa stii mai mult despre rasa... in fine.
1. Pitbull, dar sa stii este o lupta echilibrata.
2.Amstaff
3. Pitbull
4.Si aici este o lupta destul de echilibrata avand in vedere ca rottweiler-ul are un grad ridicat de agresivitate (mai ales in lupte), dar castigator este Pitbull, mizez pe abilitatile lui de luptator
5.Asta cred ca este cea mai echilibrata lupta, dar castigatorul este Amstaff-ul avand in vedere ca si el a fost creat special pentru lupte, rottul este mai mult pentru paza si protectie
6.Rottweiler
7.Amstaff
8.BullTerrier-ul deoarece din el s-a creat pittbull-ul, si apropo bullterrierul are o rezistenta mare la durere (asta a mostenito pittbull-ul de la el)

| Terrier_Bull_1995 a răspuns:

1 pitbull
2 bull terrier
3 bull terrier
4 rottweiler
5 rottweiler
6 bull terrier
7 amstaff
8 bull terrier deoarece bull terrier-ul nu prea are adversar dc nu crezi uitate pe net