| puscahoreangaion a întrebat:

doresc sa va intreb daca in google chrome cand dau click apare blank page si nu apare logo-ul google si tools option are neactivate optiunile de setare sau sterse cum procedez sa-l repar si sa reactives tools options. de asemenea cum procedez sa repar pagina ca atunci cand deschid browserul sa apara logoul google precum si meniul tools options sa aiba active toate instructiunile din caseta! dau funda!

2 răspunsuri:
| Cine_Oare_1997 a răspuns:

Sub angryclose)sunt 3 dungi orizontale una sub alta, dai click pe ele apesi pe setari, te duci in josul paginii la setari avansate si jos de tot vei gasi"restabileste setarile"... si gata e ca nou

| Croco12 a răspuns:

Ori instalezi iar google chrome, ori intri la tools si ii dai jos de tot internet options dai new tab si scrii www.google.com! dupa aceea iesi din google si intri din nou!