| Dragos9702 a întrebat:

Este bine sa tin un amstaff la apartament? Adica face mizerie multa? Roade mult?

PS:Apartamentul are 3 camere si este mare.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Poti sa-l tii dar trebuie sa-i dedici timp deoarece, chiar daca e frig trebuie sa-l mai scoti afar la aer nu e bine sa-l tii numai in casa. ii pui o cutie cu rumegus sau nisip si il inveti sa-si faca nevoile acolo. Daca mai ai nevoie de sfaturi, nu ezita sa ma contactezi happy

| Bizzle a răspuns (pentru Konata):

Ce i-ai zis tu este pentru pisiciwinking imi pare rau dar dai sfaturi gresite laughing eu studiez animalele [vet] si stiu in privinta lorwinking O zi buna

| Konata a răspuns (pentru Bizzle):

OK, si chiar daca zici ca e pentru pisici, unde vrei sa faca cateii nevoile? big grin big grin

| Bizzle a răspuns (pentru Konata):

Sunt "pampersi" special absorbanti pentru nevoile lorwinking

| Konata a răspuns (pentru Bizzle):

Aaa da, asa-iwinking

7 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Pai nu e indicat el e un catel de talie mare. are nevoie de spatiu sa se plimbe. tsias recomanda sal tii la casa daca ai si pentru apartament nu un caine de talie mare, si vezi ca este un caine agresiv, un baiat s-a trezit cu mana muscata cand a dormit cu catelu lui [pittbul] da si roade din motivul ca se plictisestewinking ti-as recomanda o rasa care nu creste in inaltime si talie mare happy sau sa fie agresiv... O zi buna happy

P.S : ce ti-a zis @Giulika este pentru pisici laughing, ascultama studiez de mult animalele happywinking O zi buna

| PiTbuLuL a răspuns:

Nu pentru ca ei au nev de mult spatiu au nev de miscare zilnica.Trb sa iesi cu el pe afara si iar daca ii cumva noroi pe jos el se baga.Rod foarte mult fac dezastru peste tot.Deci nu-ti recomandbig grin
P.S eu am pitbul dar vecinu meu are amstaff si al dq ce ii face prin casawinking

| Bebitsu a răspuns:

Dca vrei amstaff la curte la bloc in nici un caz are nev de spatiu, roade mult, mizerie.