| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU! Eu am un papagal, o nimfă și aș vrea să mai iau o nimfă. Eu am mascul și nu aș vrea să iau femelă pentru că nu vreau să se împerecheze. Dar acum nu știu dacă "se vor împăca". Mi-e frică să nu se omoare între ei și chiar nu aș vrea să iau încă o cușcă și să-i apropii treptat.

Sfaturi? Sau ar fi mai bine să nu cumpăr?

Dau fundă. Fără răspunsuri în bătaie de joc.

1 răspuns:
| Felissa13Eden a răspuns:

Masculii nu se inteleg intre ei, cel mai bine ar fi sa nu iti mai cumperi, daca nu vrei sa se imperecheze cu o femela.