| Dragos9702 a întrebat:

Husky sau Beagle la apartament?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

La apartament? Ia-ţi un Beagle...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz husky e poate cea mai energica rasa de caine si are nevoie de o ora, doua de alergare zilnica si daca nu o sa poata sa iasa o sa devina distrucitv.In apartament mai mult o sa il chinui.Mai ales cand naparleste... o sa iti umple efectiv toata casa de par.

Beagle e perfect pentru apartament, dar ar trebui sa il scoti si pe el la plimbare prin parca pentru ca si acest este un caine foarte energic si are nevoie sa faca efort.Nu necesita multa ingrijire e mic are blana scurta.

Răspuns utilizator avertizat
| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Beagle e mai mic, deci merge la apartament. Nu stiu nimic despre Beagle. Dar despre husky stiu multe. E favoritul meu. Cainii husky sunt frumosi foc, adorabili, blanzi si foarte loiali, si sunt grijulii in familiile cu copii in casa.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Si daca vrei sa-i dresezi, cainii husky invata foarte repede laughing

Răspuns utilizator avertizat