| kristy10 a întrebat:

Boxer sau beagle in apartament?

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Beagle-ul e de vanatoare si este foarte latrator. Este frumos la aspect, imi place, eu l-as tine. Daca vrei sa fie mai linistit ia-ti boxer. Citeste si tu pe http://www.animale.ro/forum

| AlexBurn a răspuns:

Eu zic sa iti iei boxerbig grinbig grinSi eu am un boxer il cheama Axel este foarte cuminte cu suflet mare si doarme foarte multhappy Un beagle este foarte greu de crescut in apartament ii trebuie miscare si latra multbig grin

| roxyasd22 a răspuns:

Eu as zice beagle. sunt mai dragalasi si mai jucausi si au firul de par foarte mic

| oOoLuLuoOo a răspuns:

Beagle