| Alexutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei tpuuu!straight face...am si eu o intrebare, pisica mea a fatat martistraight face4 pisoi azi din pacate a calacat`o masinacrying, cum sa am grija de pisoi? cum sa le dau lapte?cryingfunda!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.uff imi pare rau pentru pisica tasad
le poti da cu seringa, bineinteles fara ac in eahee hee sau cu un biberon.
ai grija de ele ca o mama :*:*:*

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Azi a gasit mama o pisica cu pisoi si a adus`o acasa si pisica aceasta are tot 4 pisoi deci sunt 8 in total>:d

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Uuu love struck ce dragut:X
vezi ai alta mama pentru pisica ta big grin

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Dap,dar e greu si pentru pisica ca sunt 8laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Stiu..nah.
da lasa ca se descurca ealaughing))

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Dap..aseara nu am dormit de loc ca plangeau pisoii ca erau cu mine in patlaughingimi venea sa dau cu ei de pamant le-am dat toata noapte cu seringa laptecrying, si saracii le era frig ca na daca nu erau incalziti de pisicacryingau dabia 3 zilecrying

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Uff sad mititeii de ei sad

| Alexutzaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Daaacryingcrying,imi dai id`ul si mai vorbim pe mess?love struck

17 răspunsuri:
| BlackRose95 a răspuns:

Cu un biberon si nu glumesc.

| NevastuicAaA a răspuns:

Cu biberonul, dar incearca sa le dai lapte de vaca(de la piata) nu de la magazin.

| Niiiicu a răspuns:

Buna,imi parte rau pentru pisica tasadcryingam si una care e gravida si sper sa nu pateasca la fel, de hranit imcearca cu seringa dar fara ac, si sa ai grija de ei ca si cum ai avea de copii taihappywinkingsucces

| Darcos a răspuns:

Ai fost macar atenta la pisica mama o saptamana?
Naste si o calca o masina, ce nebunia mea e asta...Ce cauta pe strada cand sunt puii acasa? Mai cauta un motan sau ce?

| HenkyPenky a răspuns:

Biberon sau daca nu gasesti in pet-uri sticlute gen biberon speciale. Bafta!

| goodofwar09 a răspuns:

Nu prea ai cum sa le dai daca sunt foarte mici daca aveau doua luni poate puteai.Si cu biberonul este foarte greu.Ai grija sa nu i gaseasca motanul ca i mananca.

| Cenusareasa09 a răspuns:

Sa le hranesti cu biberonu, si sa ai grija de ei ca o mama.
Bafta.

| Alexutzaaaaaaaaaa explică:

Da`mi acc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexutzaaaaaaaaaa):

Nu am primit nimic tongue

| sweetmada a răspuns:

Sa-i hranesti cu o seringa( fara ac), deoarece ei eu gura mai mica si sa le acorzi o atentie speciala.