| EuCelCeSunt a întrebat:

ma puteti ajuta cu niste jocuri pentru PC-ul meu, dar vreau sa mearga cat de cat bine.Procesor de 2.8 GHz Intel(R) Pentium(R) Dual Core, 2 Gb RAM si placa video Intel(R) 82945G Express Chipset Family.Multumesc anticipat big grin

2 răspunsuri:
| marian5693 a răspuns:

Gta vice-city, gta san andreas, gta 3, nfs underground 1, 2, nfs most wanted, nfs world, nfs carbon, fear, fear 2, gun, half life, half life 2, half life 2 episode 1, half life 2 episode 2, saw, the godfather. Sper sa iti placa.

| Stan_Alex_1999 a răspuns:

Fifa la alegere, grand theft auto la alegere, euro truck simulator 2, grid, mortal kombat 4 etc