| slv30 a întrebat:

mi-am cumparat o racheta jorge TO519N si vanzatrorul nu mi-a spus cum sa o folosesc eu mi-am mai cumparat rachete si le-am bagat in pamant si i-am dat foc eu am auzit ca trebuie sa o bag intr-o sticla. stiti voi cum trebuie sa o pun? dau funda!

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Ma bucur ca ai inteles ce am vrut sa iti spun...pai nu stiu sigur daca o sa reziste aia din plastic, eu de aia am pus in una de sticla nu stiu sigur dar daca nu ai incotro incearca si cu aia numa ai grija ce pot sa zic nu am incercat in de aia de plastic.

4 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Da pune-o in sticlawinkingsi eu am avut de alea si tot din sticla le-am dat drumu

| slv30 explică (pentru Predator30):

Pai si sticla o bag in pamant? daca imi raspunzi iti dau funda! PS: pamantul e inghetat. si mai am ceva de spus ce sticla de cati slitri su cum ii dau foc la fitil si o bag in sticla?

| Predator30 a răspuns (pentru slv30):

Deci daca ii de aia de care am avut si eu iti explic cum sta treaba eu asa cred ca ii de aia cum am avut si eu care pleaca is sus ..Deci eu am luat o sticla din sticla nu din plastic la 2 litri am avut eu dar nu cred conteaza de care ai si i-am dat foc la fitil si dupa aia am pus-o repede in sticla in mijlocu drumului si dupa aia au plecat ele dupa cateva secunde in sus

| slv30 explică (pentru Predator30):

Da este obligatoriu sticla din sticla? eu am o sticla de 1 500 ml din plastic! PS: eu nu pot in mijlocul drumului deoarece este aglomeratie! mai raspunde odata te rog si iti dau funda promit!

| Predator30 a răspuns (pentru slv30):

Ma bucur ca ai inteles ce am vrut sa iti spun...pai nu stiu sigur daca o sa reziste aia din plastic, eu de aia am pus in una de sticla nu stiu sigur dar daca nu ai incotro incearca si cu aia numa ai grija ce pot sa zic nu am incercat in de aia de plastic.