| wicKed897 a întrebat:

Mi-am cumparat si eu un xbox 360 250gb. Si am o problema. O data cu xboxu am primit si o pereche de casti si cand le conectez la controller nu merg, adica nu aud nimic. Ma puteti ajuta? Poate am gresit eu undeva Va rog sa ma ajutati dau

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi ca ai pe controller niste butoane cu litere care interactioneaza cu ecranul tv.Nu stiu exact care litera.Am jucat si eu la un prieten dar nu am folosit controllerul.Doar l-am studiat putin.