| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Mi-am cumparat niste casti Fiesta FIS1010, problema este cand le conectez nu se aude nimic. Indiferent ca le conectez in spate sau in fata, aceeasi problema. Am testat alte casti si merg. ce poate sa aiba?!

1 răspuns:
| KLiNK a răspuns:

Poate sunt defecte sau poate nu le recunoaste driverul audio. Poti schimba volumul in windows? sau este blocat?
Daca nu este blocat si poti schimba volumul atunci trebuie sa fie ceva defect la ele. Daca sunt inca in garantie este mai bine ca poti spune baietilor de acolo sa le schimbe.