| giogeorgiana a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa-mi achizitionez un telefon nou.Initial vroiam Samsung galaxy s3 mini,dar cineva mi-a spus ca merge sacadat,iar eu m-am descurajat putin, apoi m-am gandit la Samsung galaxy s 2 mini.Ce sa fac? Care este mai bun? Sau nu stiu ajutati-ma cu ceva sfaturi.Mersi Funda.

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu stiu cine ti-a spus ca s-ar misca sacadat dar nu trebuie sa apleci urechea la astfel de lucruri. s3-ul e cel mai vandut telefon in ultimele 6-8 luni si nu stiu pe nimeni care sa fi avut probleme cu ele. Raportat calitate-pret il recomand.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.S3 mini sa mearga greu?straight face S3 mini e cel mai vandut telefon de pe piata acum.Se misca super e foarte puternic cam ca si o tableta.S2 mini e mai slabut.Cine ti-a zis ca s3 mini merge greu poate nu stie despre ce telefon e vorba.pa,pa

| diverse a răspuns:

Eu am s3 normal si merge forte bine si nu cred ca s3 mini ar merge cu mult mai greu tinand cont ca nr 1 pe piata ti-as recomanda s3 mini

| giogeorgiana explică:

Adica in general telefoanele,, mini" merg incet asa mi-a zis