| YrYn3l a întrebat:

Pisica a fatat a 3-a oara, 4 pisoiasi frumosi! Acum, dupa 3 saptamani, pisica pur si simplu i-a abandonat. Nu mai vrea sa ii alapteze, am dus-o odata fortat si parca as fi dus-o la moarte. Nici nu mai vine sa manance pentru ca saracii pisoiasi fac mare galagie. Si totul s-a intamplat intr-o singura noapte. Ce pot face sa sa salvez pisoiasii? Am doar niste lapte de capra, cu care ii pot hrani.

3 răspunsuri:
| Yssy12 a răspuns:

Daca i-ai atins inainte sa faca ochi (sau si putin dupa) posibil ca mama sa nu recunoasca puii. La 3 saptamani, da-le lapte -> invata-i sa bea din farfurioara, bol, eu am avut un motan care la o luna stia toate astea

| Chiriac_Cosmin_1999 a răspuns:

Simplu. Cineva ori si cine a luat puii in mana. Mama pisica a simtit mirosul puilor si ia abandonat. Fiindca nu mai miros cum trebuie. Iau funda?

| Gheorghe_Andrei_2000 a răspuns:

Si-au pierdut viriginitatea