| CiocolataCuPiper a întrebat:

Funda - am un telefon samsung galaxy mini. si desi am mesaje nu pot trimite ( ce sa fac? ) sau ziceti-mi va rog un numar de la orange sau nu stiu happy va rtog. multumesc anticipat

1 răspuns:
| OricineAltcineva a răspuns:

Cauta pe net numarul centrului de mesaje, si seteaza telefonul, te duci la mesaje, butonul de meniu, setari, mesaje text si introduci corect numarul centrului de mesaje, cand il cauti pe google sa te uiti care e pentru cartela si care este pentru abonament pentru ca difera.