| RAf1224 a întrebat:

sunt interesat de ceva vreme sa imi iau un caine,labrador retriever.
m-am interesat pe olx, dar nu stiu daca sa am incredere ca e rasa pura.
imi redcomandati un crescator sau o canisa de incredere de unde pot cumpara aceasta rasa?

6 răspunsuri:
| Rocsid a răspuns:

Pai cel mai bine intra pe grupuri de Facebook cu labradori..Acolo sunt o gramada de iubitori si de crescatori. Poate ai noroc si cineva o sa iti dea un puiut doar sa stie ca a ajuns intr o familie iubitoare si care are grija de el.
Eu asa am primit un Ciobanesc german rasa purahappy

| RAf1224 explică (pentru Rocsid):

Mulțumesc de sfat, o să încerc. happy
Cu siguranță voi avea grija de el, nici nu se pune problema. happy

| Ada78 a răspuns:

Cauta pe www.olx.ro sau pe wwwlajumate.ro In ce oras locuiesti? Poate te pot ajuta.

| Adry05 a răspuns (pentru Ada78):

Serios? laughing Tocmai a zis ca a cautat singura pe olx dar nu stie daca e de rasa pura si tu-i dai tot olx.

| RAf1224 explică (pentru Ada78):

Târgu-Mureș

| RAf1224 explică (pentru Adry05):

Exact...