| Florynn1 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati.
Vreau sa imi cumpar un papagal (Perus) si nu stiu cam cat m-ar costa cu totul ( Colivie, os de sepie, oglinda etc.) Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Elsiane a răspuns:

Hm, este greu de spus. Depinde cu ce preț vinde perușul, colivia, osul de sepie și ce mai spui tu. Perușul ar costa între 10-20 lei, colivia între 20-30 lei (uneori și mai mult dacă o iei cu toate lucrurile), osul de sepie până în 10 lei, iar la oglindă poți folosi și una obișnuită. Baftă!

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Depinde din ce oras esti. O colivie e vreo 30 ron, osul de sepie 4 ron, jucarii (oglinda 6 ron, balansoar 2 ron, cadita 9 ron, foarfecuta pentru gheare 15 ron), mancarea (iti recomand Vitacraft 15 ron 5oo de grame).

| AmySiAtat a răspuns:

Buna,eu vand un papagal, Perus, 150 lei cu tot cu colivie, compartimente pentru mancare si apa, oglinda si balansoar. Pronunta si litere, sunete, cantawinking Daca esti interesat contacteaza-ma la : bascuta99@yahoo.com

| tali a răspuns:

Sunt curios cine cumpara de la firma asta la preturile respective? http://pentruanimale.ro/pasari-64/accesorii-66/ :)))