| BogdanAndrei42 a întrebat:

Vreau sa imi iau un caine dintre cei doi:Bichon Havanez sau Bichon Maltez.Ce caine dintre ei 2 mi-ati recomanda? Stau la apartament 2 camere am 10 ani si iubesc foarte mult caini nu sunt o persoana care ii strange ii chinuie doar ma joc cu ei, ii ingrijesc si le fac tot ce necesita ei.Precizez ca vreau un caine jucaus,ascultator,atent,frumos, loial si cand il strigi pe nume sa se uite la tine adica (atent).(P.S. sunt baiat) funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-i iubesti, de ce vrei sa-i chinui in 2 camere?

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Daca tu pretinzi ca iubesti cainii, de ce nu mergi la un adapost si cauti acolo un caine care sa fie mic de felul lui si sa salvezi o viata?

| Fhhgafata a răspuns:

Buchin maltez a avut verisoara mea sunt foarte jucăuși și frumoși!