| DragosteSiEuro a întrebat:

Zilele trecute a inceput sa mi se intample ceva foarte ciudat si mi se intampla si in prezent. Vi se pare normal sa vi se scoale atunci cand dormiti in pat cu catelul iubitei? Credeti ca ar trebui sa apelez la un psiholog pentru aceasta situatie?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti se scoala pentru ca ai dormit cu catelul iubitei, ci pentru ca este un reflex, ca dimineata, sa te trezesti cu ea sculata. Toti baietii si barbatii au acest reflex prezent, inca de la pubertate, pana la andropauza.