| anonim_4396 a întrebat:

Mi se intampla ceva ciudat.
Am iesit cu o fata si cand m-a luat de mana a inceput sa mi se scoale...noroc ca era noapte.

Asta ma va opri sa-mi fac prietena sad

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Este ok ce ti se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ma atingea pe brate si pe spate insa e prima oara cand ies cu o fata o fi si din cauza asta?

| mihaicelsfant a răspuns:

Mie cand mi se scoala piretena tot cu mana acolo elaughing tot cu ea sculata sunt tongue dar e vina iei ca ma tot prinde.

| gheorghe699 a răspuns:

Este ok,stai linistit,prietena ta v -a fi incantata,poti sa-i spui daca observa, ca ea este "vinovata"ca este prea sexi, prea atragatoare, acum la modul f serios, este normal, poarta-te normal.