| floryn05 a întrebat:

treaba sta cam asa de cateva luni sant obsedat de caini adica atunci cand aud caini latrand mereu cred ca au ceva cu mine am vecini care au caini si mereu cand i aud ma enerveaza foarte tare de nu stiu ce sa mai fac cum sa trec peste obsesia asta stau la curte si prin jurul meu sunt foarte multi caini si cand i aud mereu cred ca latra la mine chiar daca ei nu ma vad cum sa scap de asta?

7 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Parca tu erai cel destept, dexter laughing

| floryn05 explică (pentru DiannaDia):

Asa e dar m-a lasat memoria rolling on the floor

| Bizzle a răspuns:

Salut.
Pai te vei dezobisnui greu! Incearca mai intai ca, cand ii auzi sa iti bagi niste muzica la casti si ignorai sau incearca sa faci cateva sedinte cu un pshiolog ai sa scapi incet incet de chestia asta ambitioneazatewinking. Succeswinking

| PiTbuLuL a răspuns:

Deci uite asa:Te duci omori caini, dupa te duci la preot sa te spovedesti, si te duci la medic sa-ti dea boabe si gatarolling on the floor

| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

Ia pastile fara gluma du-te la doctor e de la creier

| floryn05 explică (pentru Dobre_Alex_1998):

Ce raspuns inteligent ai

| floryn05 explică (pentru Dobre_Alex_1998):

Frate ma crezi nebun sau ce ai chef de glume!