| ROGUE07 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un golden retriever, pui, de 5 saptamani si stiu ca cea mai mare parte din pui isi fac nevoile in casa, adica pot sa-i obisnuiesc cumva sa faca afara?

3 răspunsuri:
| dony89 a răspuns:

Poti sa inceci sa vorbesti cu un dresor el este cel mai in masura sa te ajute. il poti contacta de pe site-ul asta: www.cartedresajcanin.ro

| ROGUE07 explică (pentru dony89):

Am cerut ajutorul unor oameni simpli, nu sa dau 50lei pentru o sesiune de juma' de ora in care sa-l invete sa-si faca nevoile afara, nu-mi trebuie dresor

| dony89 a răspuns:

Pai acolo poti sa ceri un sfat gratuit avizat, nu trebuie sa dai bani, ti-am sugerat sa il contactezi ca mie mi-a dat sfaturi gratuit cu nemiluita