| Glasshead a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot gasi un job part-time in Vaslui. Am cautat prin restaurante,prin depozite, dar...nimic.Dau funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai cauta. Noi de unde sa stim?

| FulgerInfinite a răspuns:

Ba fate fotograf sau cameraman adica castigi mult stai la editat un pic mai mult dar castigi 500 700 lei per nunta sau botez depinde ce vrea clientul dar pretul normal clasic e 500! Fundita ceva?happy

| Jager a răspuns (pentru FulgerInfinite):

500 700 lei? Bate ceva mai departe.
Cameramanii la nunti se platesc bine. Ei in afara de poze, videoclipuri, iti pun si efecte plus ca stau cateva ore sa ti editeze.
Toata munca asta se plateste intre 2.500-5.000 lei poate si mai mult. Dar iti trebuie echipament si experienta.