| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat si eu joculetul Re-Volt si cand intru in el selectez limba cu care vreau sa ruleze jocul si imi apare o eroare mare pe tot ecranul cu scris alb pe albastru dandu-si restart. Ce as putea sa fac ca sa mearga? Am windows xp sp2 Dau fundita

1 răspuns:
| Mike959 a răspuns:

Este posibil sa aiba windows-ul o problema sau chiar jocul, mai cauta si descarca si un alt joc revolt si daca tot asa se intampla fie windows-ul are o problema, fie sunt virusi! batfa