| Romanescu_Ionut_Andrei_1990 a întrebat:

Salutare. Eu sunt Youtuber deja de 2 ani. Am avut un canal recent sters, chiar astazi deoarece am avut probleme cu Fullscreen si trebuia sters. Acolo am avut aproape 1000 abonati si mergea destul de greu, chiar daca eu postam zilnic cu calitate doar de 720p si 1080p. Cea mai buna.
Astazi mi-am creat alt canal, deoarece nu o sa renunt niciodata la vlog si la ceea ce imi place.
Am inceput sa re-uploadez videoclipuile de pe canalul sters...deoarece am muncit mult la ele si nu le pot efectiv sterge total fara repostare. Nu.
Cateva le-am repostat deja, am pus taguri adecvate pe video si cu toate astea....as vrea sa stiu si sa primesc sfaturi:
1. Cum sa cresc rapid abonatii.
2. Cum sa fac ca videoclipurile mele sa ceasca viral rapid....adica eu muncesc foarte mult la ele si am vazut un articol ca Max in prima zi a facut 500 abonati....cum naiba ma!
P.S: Sa nu aud ca incepeti cu SubMeNow, ca am folosit si mi-a blocat abonatii. Fake.
Dau funda mareeee aceluia ce are experienta in Youtube si sfaturi bune!
Canalul meu e aici, in caz ca vreti sa vedeti sau sa va abonati poate: https://www.youtube.com/channel/UC9PEZYbVKgmzUs-fseXjXUA

Răspuns Câştigător
| BlackLighting29 a răspuns:

Daca vrei poti folosi acest hack : https://www.plusyt.us, dar eu nu ti-l recomand. Daca vrei sa cresti in subscriberi fa 2-3 video-uri pe zi si fa challange-uri asa 1-2/sapt. suna si tu la 666 (diavol) fa o parodie 666 este un nr fake. Funda?

1 răspuns:
| BlackLighting29 a răspuns:

Te rog imi faci promovare? Adaugama pe skype:andrei27_sminecraft