| Λndrei a întrebat:

Salutare pescari de pe TPU! big grin
Cum suntem in anotimp de iarna iar "intrumentele" sunt la hibernare, unii deja incepem sa ne achizitionam lucrusoare noi pentru dragii nostri pesti big grin.
As vrea sa imi iau niste naluci(de preferabil rotative si voblere) pentru clean si pastrav doar ca inca nu sunt dumirit ce modele.Anul trecut am prins foarte bine pastrav la rotative aurii cu punctulete rosii si voblere ce semanau forte bine cu un oblete.As vrea sa incerc si alte modele? Ceva pareri?

2 răspunsuri:
| andreeavapupa a răspuns:

Andreipe esti banal cine ti-ar da funda pe asta?

| Λndrei explică (pentru andreeavapupa):

Sunt curios cine ti-ar da tie funda...