| Ilie_George_1998 a întrebat:

Salutare, pisica mea nu prea se simte bine, gen, nu are chef de nimic, activitatea ei e foare redusa, cand o mai mangai parca miauna usor dar fara sunet, ce as putea sa fac? Mentionez ca pisica are aproximativ 6-7 luni. Este motan birnamez. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Motan birmanez, sigur este racit, dul la veterinar dar sa ai la tine bani ca tratamentul si consultatia unui motan de rasă cum este al tau, costă peste 200 lei. Nu il lăsa asa ca se va agrava situatia, el motanul nu are chef de nimic deoarece este răcit, pune mîna pe nasul lui, si daca este fierbinte, atunci este răcit motănelul.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, multa sanatate motanului.

| ancaval a răspuns:

Mergi la veterinar, evident. Ce altceva să faci? Să stai cu noi la povești, în timp ce aia se chinuie?

| Ely1234567 a răspuns:

Mergi la doctor cu ea este clar ca nu se simte bine...