| itachi23 a întrebat:

Bună, am o întrebare pentru persoanele ce au o pisica de mai mult timp și se pricep, deci acum 2 luni pisica mea a fost în călduri, nu puteam dormi noaptea de ea asa ca m-am gândit sa aduc un motan la ea, vreo 3 zile l-am lăsat pe motan aici și zilnic făceau de multe ori treaba)) am zis ca ajunge și l-am dus înapoi, acum pe data de 20-25 ar trebui sa "nască" numai ca de 2 zile miaună ca și cum ar fi în călduri și uneori sta cu fundul în sus, s-ar putea sa nu fi fost "gravida" și acum sa fie iar în călduri sau e normal sa facă asa când e aproape sa "nască"?

8 răspunsuri:
| SharpEagle a răspuns:

Stii bancul?
Doi spermatozoizi alergau extaziati prin tunel, dupa eliberare. La un moment dat unul dintre ei pune frana brusca si freaca cu degetul de pamant si-apoi il duce la nas... Dupa care casca niste ochi cat cepele si incepe sa urle: tradareeeeee, suntem in kuuuuur!
Poate ca asta a patit pisica ta.

In alta ordine, nu cumva e sterila si nu stii? A mai ramas pana acum? Presupun ca n-are burtica, nu?

| itachi23 explică (pentru SharpEagle):

A fost prima oara când am adus un motan la ea, nu a mai fatat pana acum și acum trebuia sa fie prima oara, burtica are puțin dar par și sânii mai mari și de asta credeam ca poate are pui, dar acum pare sa fie iar în călduri deci probabil nu are nici un pui

| FredericChopin a răspuns:

Ea dace ca si cum ar fi in calduri ca trebuie sa fete a mea a facut asa vreo 1 saptamana plus ca a rupt cam tot ce se putea rupe (perdele hartii foi) de preferat ar fi sa o lasi singura intr-o camera incalzita dar fara nimic in ea bafta

| PieptulPuiului a răspuns:

Trebuie sa aiba actiune cu mai multi motani ca sa ramana. Oricum, nu inteleg de ce o chinuiti. Sterilizati-o. Pisoi gasesti pe toate gardurile.

| itachi23 explică (pentru PieptulPuiului):

Voiam sa o stetelizez dar nu am apucat ca a intrat in călduri

| Ionel25631203 a răspuns:

Deci ea daca e "gravida" trebuie sa aiba burta deformata daca u o are inseamna ca nu e desi mi-e greu sa cred ca nu e daca a fost iubirea vietii ei la ea vreo 3 zile... Da se poate sa faca ca si cum a"ar fi n calduri" ca trebuie sa nasca de preferat ar fi sa o lasi singura vreo cateva zile pana naste

| itachi23 explică:

Va mulțumesc mult pentru raspunsuri! o sa mai aștept sa vad dacă se întâmplă ceva iar daca nu "naște" astept sa ii treacă căldurile și o duc la sterelizat

| capritzu a răspuns:

Frate nu ii trebuia motan! te descurcai tu frate!