| girlemo a întrebat:

As avea sa iti pun o intrebare...Parintii mei nu ma lasa sa imi tin un caine gen Golden Retriver in casa si nu stiu ce sa ma fac caci eu iubesc cainii mari si sunt o iubitoare de animale ce sa ma fac? HELLLPPPPPP!

Răspuns Câştigător
| Sakurachan09 a răspuns:

Ia-ti un Webkinz are cod pe internet si poti face lucruri cu el ca si in viata reala

1 răspuns:
| Tiara81 a răspuns:

Parerea mea e ca nu e bine sa ti la bloc un caine atat de mare. Altceva nu iti pot zice. Si daca vreei sa ii convingi atunci arata-le ca tie chiar iti plac cainii. Eu asa am convis-o pe mama