| RoRobby a întrebat:

...De aproximativ 3 ani de zile avem o iepuroaica.Are ochii rosii si blana alba. Timp de o luna ii tot chioraie burta si nu stiu ce mai pot face.Am intrebat la medic si a zis sa-i dam vitamine.Am facut-o. Zicand iar ca nu-i trece am luat pastile de deparazitare deoarece este mai slaba de cand a inceput acest eveniment.O pastila pe zi timp de doua zile pauza sapte zile si dupa iar doua zile.Este la final dar inca chioraia burta destul de urat. Tind sa mentionez ca nu prezinta alte simptome.Este vioaie, mananca, bea, nu face moale.Doar sunetul este prezent.
De asemenea dupa ce i-am administrat prima pastila, imediat dupa a avut scurgeri de sange.I-am administrat si niste picaturi pentru hemoragii recomandate de medic si acum este bine in departamentul acela.
Ceva sugestii de ce ar cauza astfel de sunet? si mai ales timp de o luna.

1 răspuns:
| Jrr_Klaudiu_1995 a răspuns:

Deci du-o la vetrinar atat poti face.