| Andreidumm a întrebat:

Salutare tuturor, mare întrebare. Am găsit zilele trecute in fata magazinului un pui de guguștiuc porumbel nu știu ce este, are in jur de 2 luni ca i-am văzut când ii clocea porumbița. Ideea este ca are un soi de conjunctivita și am fost la veterinar i-am luat tratament, aparent de-asta l-a dat sfat din cuib fiindcă era bolnav. Mi-a zis doctorul sa ii dau arpacaș înmuiat așa am și făcut doar ca nu prea îl vrea (ii dau pe cioc) va rog altceva cu ce as putea sa îl hrănesc? Chiar am nevoie de un sfat.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica nu stii daca e gugustiuc sau porumbel dar stii ca are 2 luni. Cum ti-ai dat seama?