| IoanaN_3170 a întrebat:

Help! Am gasit zilele trecute un pui de gugustiuc si l-am luat in casa. I-am dat sa manance paine inmuiata in apa iar apoi am fost la veterinar si mi-a dat diverse seminte.Astazi insa cand am ajuns acasa era cam blegut asa ca am fost cu el la vet. Mi-a spus ca a mancat cam mult si ca nu a digerat. Mi-a spus sa nu ii mai dau sa manance cateva ore si sa-i dau niste vitamine.Insa eu sunt inca speriata ca il vad asa blegut cu ochii inchisi cryingcrying Stie cineva daca pot face ceva ca sa isi revina mai repede? Sau a trecut cineva prin asta? :-

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Tot ce poti sa faci este sa astepti, pentru ca este o pasare, nu este om, sa ii dai medicamente si alte chestii. Fa exact cum ti-a spus veterinarul. Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa cum ti-a spus veterinarul. Eu am avut unu porumbel, dar mai mare. L`am gasit pe balconul meu.era speriat de vulturi sad. L`am luat in casa, dupa care am aflat ca apartinea unui om care crestea porumbei si i l`am dat happy. mi-a dat un papagal la schimb.; x

| IoanaN_3170 explică:

Din pacate in dimineata aceasta a murit.Nu stiu ce s-a intamplat...sigh cand ii dadeam sa manace paine inmuiata nu avea nimic.cum am inceput sa ii dau ce mi-a dat vet s-a simtit rau...cryingcrying