| Madalinn17 a întrebat:

Salutare,
Vreau sa-i cumpar sotiei mele un chow chow. De unde imi puteti recomanda sa cumpar? Bugetul meu este de maxim 250 euro? Imi este de ajuns?

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Salut Madalin. Pe catelus il poti cumpara dintr-un petshop si costa in jur de 200-250 euro. Eu zic sa ti-l cumperi de mic. Sa nu fie adult. Daca este pui se va obisnuii cu voi mai repede si va traii si mai mult timp happy Greseala asta am facut-o eu cand mi-am cumparat papagali. I-am luat de batrani fara sa stiu si din pacate au murit foarte repede. sad

Bafta big grin

| ronaldoalex a răspuns:

Http://www.publi24.ro/......86651.html sper ca te-am ajutat.Foarte mult am luat si eu dupa site-ul asta este de incredere.Primesc Funda?