| Sabiina a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop nou. Bugetul e in jur de 400 de euro. Ce imi puteti recomanda? P.S. Nu il vreau pentru nimic special gen gaming. Laptopul meu e vechi si deja nu mai merge bine, de asta vreau unul nou, dar unul bun care sa ma tina mai mult timp. big grin Multumesc anticipat si o seara faina! ^^

4 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti cumperi unul de la hp.Al meu are 8 ani si merge inca perfect. Uite-te pe siteul celor de la emag.Bafta.

| nemesis1000 a răspuns:

Buna! Ceva de genul : http://www.altex.ro/......-free-dos, recomand un procesor cel putin un i3. Cele mai bune sunt i5, i7.Altceva nu recomand.Te sfatuiesc sa-l cumperi direct din magazin, nu online, astfel poti sa inlaturi eventualele defecte vizibile.(eu mi-am luat teapa cu un laptop de la eMAG). bafta.