| MyToXicRoMaNcE a întrebat:

Se intelege un Yorkshire terrier de 2 luni si un pic cu un Border Collie de 2 luni jumatate 3? AMBII SUNT PUI SI DORM AMANDOI CU MINE IN CAMERA.
dau funda!
ps. un raspuns daca se poate la : vi s-a intamplat la un yorkshire terrier sa inceapa sa "tuseasca". Hoopi al meu "tuseste" ca si cum ar avea ceva pe gat sau la plamani! ce pot face?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Cel mai probabil da, mai ales dacă sunt ambii pui, important ca să se înțeleagă este totuși să-i tratezi pe ambii în mod egal, să te joci cu ambii, să-i mângâi pe ambii, să-i recompensezi în mod egal, etc.
Dacă îi tratezi în mod egal mai mult ca sigur o să se înțeleagă.

Dacă mai ai alte întrebări mi le poți pune pe pagina de facebook, iar dacă țăi-am fost de ajutor te aștept cu un like:
www.facebook.com/Yodapuffy?fref=ts

4 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Se vor intelege, iar cu tusitul du-l la un veterinar.

| Klau97 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic la aceasta intrebare dar cele 2 rase si inteleg daca is crescuti de mici dar daca terrierul tau a inceput sa ''tuseasca'' ar trebui sa te duci la un veterinar mai bun sa iti indice el ce e de facut cu terrierul yorkshire.

| Lucky8 a răspuns:

Se inteleg pentru ca sunt micutzi.

| BoBiKuTzZZA a răspuns:

Caini daca stau pe acelasi teritoriu se inteleg foarte bine si daca mai sunt si pui n-ai de ce sa-ti faci probleme.
Cu tusitul probabil are o problema la plamani ca asa mi s-a intamplat si mie la un labrador si dupa doua luni o murit dul cat potid e repede sal trateze