| RazvanXD21 a întrebat:

Cainele meu tușește si respira ciudat in somn...dar astăzi i s-a administrat vaccinul de 3 luni...Menționez ca a fost deparazitat si nu avea febra in momentul vaccinului, dar nici acum nu are febra.sunt curios dacă poate sa i se întâmple ceva(dacă va ajuta e rasa Yorkshire terrier

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

S-ar putea sa aiba o reactie alergica, sau sa fie racit, dar doar imi dau cu parerea de aceea te-as sfatui sa te duci cu el la veterinar, dupa un consult, o sa iti spuna ce poate avea, asa nici chiar veterinarul nu poate sa iti spuna ce poate are cu exactitate.

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Sau, s-ar putea sa viseze, cel putin asa face cainele meu, plange, latra in somn si respira sacadat ( ca de, cine stie ce viseaza).