| Davidenko1 a întrebat:

Stau la etajul 4 si am o pisica curioasa, tot timpul e la geam urmareste pasarele si imi e frica sa nu sara ce sisteme de siguranta imi recomandati sa pun la plasa?

7 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Cred ca o plasa pentru tantari ar fi potrivita, sa se poata deschide sau nu, depinde cum ai nevoie

| AlexSalling a răspuns:

Sita pentru geam, dar una rezistenta si cu inchidere manuala, cu clent sa-i zic mai clar. Asa te asiguri ca nu se deschide.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce rasa e pisica? Este fetiță? Ce varsta sau cate luni are?

| Davidenko1 explică (pentru AlexSalling):

Am sita la geam insa poate fi impinsa usor si mi e frica sa nu sara dupa o vrabiuta si sa cada jos ma gandeam daca exista pe piata un sistem de siguranta pentru inchiderea plasei

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

O parasuta pentru pisici!

| AlexSalling a răspuns (pentru Davidenko1):

Exista ceva, cumpara un zavor, http://www.gelutrade.com/pimg/zavor%20cu%20piedica.jpg, sigur reusesti sa-l montezi si asa nu mai stai cu frica ca sare pe geam. Bafta!

| Davidenko1 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

E cam greu sa o folosesc pe mama ta