| syjey a întrebat:

Sti cineva daca se gasec magazine de proteine, suplimente nutirtive in petrosani?

1 răspuns:
| ZaKid a răspuns:

Nu prea stiu pentru ca nu stau prin zona aia.
Dar poti gasi in Cora/Auchan/Real.
Batoane care contin proteine.
Se gasesc la raionul unde sunt cele pentru diabetici.
Sunt astfel de batoane si pentru slabit, si crede-ma ca sunt foarte bune.Am luat si eu cu proteine si chiar se vedewinking.
Singurul lor defect ( cel care nu ma multumeste pe mine ) este ca sunt putin rele la gust si s-ar putea sa vomiti daca mananci tot odata.
Eu mananc jumatate, si dupa o ora/doua mananc si cealalta jumatate.
Ai grija sa nu consumi in exces.
Bafta