Întrebare recomandată | BettySmile a întrebat:

Stie cineva bolile la papagali? papagalul meu respira greu, nu mai poate sa zboare si se umfla mereu! Ce ar trebui sa ii fac? Ce ii dau ca sa isi revina?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa-l duci la veterinar, pana nu e prea tarziu!
http://www.papagalul.ro/boli.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să ieşi din cameră, că-l sperii!

| alexandruth a răspuns:

Mai bine du-l la veterinar, poate va rezolva el problema.winking

| Sup3rN0va a răspuns:

Sigur probleme respiratorii.Raceala la papagal afecteaza plamani.
Du-l la veterinar cu cat stai mai putin cu atat poate fi mai grav.
Acum depinde si cat de grav e afectat ca poate rezista asa daca e putin afectat rezista peste 5-7 zile va trece boala.

| CrisCrissFresh a răspuns:

Sau sunt picaturiwinking i-i pui in apa da mai bine du-te la veterinar cu elwinking