| princ3s a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara o veverita...sau cat ar costa una?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este animal salbatic si nu ai voie sa-l detii!

| antonela99 a răspuns (pentru Elianna):

Elianna veveritele siberiene nu sunt salbatice...sunt de casa si nu este ilegal pentru ca multa lume are veverite siberiene.

| chupachups1234 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua o rozatoare normala, veveritei ii trebuie mult spatiu si nu cred ca o s-o tii intr-o cusca foarte mare. E animal salbatic, ar trebui sa traiasca in natura, nu tinuta inchisa.

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Lasa bietele animale in pace, ia-ti hamster sau cainesad

Răspuns utilizator avertizat
| dailydaisy07 a răspuns:

Nu poti cumpara veverite! e ilegal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

150+ron, Depinde de rasa, si cauta pe google la anunturi ca gasesti, Si sa stii ca ii trebuie mult spatiu.