| MonsterBunny a întrebat:

Stiti cumva crescatori de Begale prin Bucuresti buni si un nr. de telefon daca se poate? Sau un link de unde pot face rost de informatii despre crescatori de Beagle? Mersi mult

6 răspunsuri:
| MonsterBunny explică (pentru ombladon):

Aoleu si cum trebuie sa raspund la aceas intrebare ca nu-mi merge orice as scrie

| ombladon a răspuns (pentru MonsterBunny):

Ce nu iti merge?

| MonsterBunny explică (pentru ombladon):

Cand trebuie sa ma inregistrez la sfarsit scrie Qestion si orice as scrie acolo tot nu imi merge. Cum trebuie sa raspund?

| ombladon a răspuns (pentru MonsterBunny):

Trebuie sa scrii beagle

| MonsterBunny explică (pentru ombladon):

Mersi mult. La mine nu mergea pentru ca scriam raspunsuri complexe :-))