| 141414 a întrebat:

Stiti o modalitate de a castiga bani(de buzunar, nu multi neaparat) interesanta si pentru care nu e nevoie de o tona de acte pentru cineva care nu are inca 15 ani?

Răspuns Câştigător
| andreeascumpik a răspuns:

Buna intra pe idul pink_love333l si o sa vb mai multe acolo

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Din pacate, conform legislatiei in vigoare doar dupa implinirea varstei de 15 ani te poti angaja in campul muncii.Mai ai rabdare putin.Succes!

| IamFantastic a răspuns:

Pai de duci la un magazin sau un atelier sau cv de genul asta, le spui ca vrei sa faci niste bani de buzunar si pentru acei bani tu dai cu matura stergi geamurile etc. etc.
Ai grija sa iti iasa treaba cat mai bine si sa nu faci praf!
A da, sa nu iti fie rusine sau sa fi timid cand ii spui cuiva ce ti-am scris mai sus.