| Ayalla a întrebat:

am nevoie de o modalitate rapida penrtu a face bani pe timp de vara, deoarece dupa cum stiti, ca orice copil m-am saturat sa le tot cer parintilor bani de buzunar. am incercat sa ma angajez la restaurante fabrici si chiar ca agent publicitar dar nimic! orice idee sau propunere mi-ar fi de mare ajutor! dau funda!

Răspuns Câştigător
| AnotherGirl a răspuns:

Incearca sa imparti pliante happy Din cate stiu eu, trebuie sa mai iei unul sau doi prieteni din cartier. Un coleg de-al meu primeste 20/25 lei pe zi sau ceva de genu, nu sunt ff sigura in privinta sumeihappy. "Munceste" in timpul scolii de luni pana joi happy in vacanta nu stiu cum sta treaba

4 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Ayalla eu sunt coordonator avon
am dat de aceasta oportunitate cautand un job vara trecuta

am gasit ca promoter mi se ofereau 5 ron pe ora
6 ore de stat pe tocuri 30 ron

ce mancai in 6 ore si banii de drum numai castigam nimic

asa ca o fata ma inscris in avon

stai acasa, lucrezi cand vrei daca vrei
castigi produse pe care daca ai nevoie de bani le poti vinde la pret de brosura
+ discountul 20-40%

acum sunt coordonator avon si casting bani si dupa urma celor care ii coordonez
vreau sa iti spun ca, pentru a coordona nu trebuie sa fi sef, eu sunt prietena cu toti reprezentantii mei si i-am ajutat pe toti in orice problema a fost nevoie

vino si tu in echipa mea! incearca nu ai nimic nimic de pierdut!
daca numai poti numai plasezi comanda si gata nu iti ia nimeni capul

uite id-urile mele:
bia_coolgirl94@yahoo.com
avonromania1@yahoo.com

pe aman2 voi fi eu
sa imi spui ca esti ayalla dupa TPU sa stiu

te astept :*

| simmy_8381 a răspuns:

Dap. Cea mai buna solutie este sa mergi la promotii. La degustari sau impartit pliante. Depinde acum si de orasul in care stai, de cat de mare este si daca se fac astfel de "job-uri". Intereseaza-te intr-un centru comercial chiar la persoanele care sunt la promotii. Cere un nr de telefon si incearca. Bafta!

| puiu1970 a răspuns:

Am pentru tine doua programe foarte eficiente, de pe urma carora poti face sute de $ saptamanal !

http://bani.rosites.net/index.php?rid=puiu
http://www.thefortune.info/index.php?ref=puiu

Eu iti doresc succes si te astept ca si tu sa faci Bani Adevarati pe Internet!
Succes!
Pompiliu Stoica

| Florinel_5701 a răspuns:

Sau mergi la bureti si iei 100 150 de lei pe ziwinking