| Vasile199 a întrebat:

Stiti pe cineva care vinde pui de caine rasa amstaff?

Răspuns Câştigător
| PiTbuLuL a răspuns:

Intra pe mercador.ro gasesti uh pe acolo.N-o asculta pe aghta vorbeste prosti si eu am 2 pitbuli american terrieri si un rottweiler talie mare si n-am dat nimic la politie nu trebuie castrat numai daca vrei nu trebuie daca nu doresti.Este o rasa foarte jucausa au tot timpul chef de joc daca ii socializezi de mic cu alte animale n-o sa ai probleme cand o sa fie mare.Succes!

| Vasile199 explică (pentru PiTbuLuL):

Din cate stiu e ca se dreseaza usor si daca il inveti sa nu fie agresiv asa ramane thinking

8 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

O sa ai bataie mari de cap. Trebuie castrat, intregistrat la politie, tatuaj pe animal cu datele tale de indentificare, vaccinat la zi. Sa dai cu subsemnatul pentru un animal care are o fire agresiva nu cred ca se merita ca doar pana la urma urmei nu stii cand il apuca nebuneala si musca pe cineva, iar tu raspunzi penal in fata legii.

| Flynn2001 a răspuns (pentru AgathaRo):

Nu e deloc agresiv!

| Generalul a răspuns:

Uite aici niste oferte:
http://www.olx.ro/q/amstaff/c-312

| JulyStorm a răspuns:

In loc de mercador, ai putea incerca pe site-urile de profil. Acolo sigur nu gasesti corcituri, ca daca apar samsari cu ghiorle, imediat sar crescatorii cu gura pe ei. :))

www.pitbull.lefora.com
www.romanianpitbull.lefora.com

Gasesti si Amstaff si Pit Bull acolo. Trebuie doar sa cauti si sa ai rabdare.

| Om-by_Don_Caffe_1905 a răspuns:

Stiu eu
doar ca ii catelusa
are varsta de 3 luni jumatate si super iubitoare
astept sa ma contactezi 0773530477

| Vasile199 explică:

Da trebuie sa fac ce zice agatha? sa merg sa dau cu subsemnatu si restul?

| PiTbuLuL a răspuns (pentru Vasile199):

NU clar ca nu nici eu n-am fost si am pitbuli nu te teme.