| Anonymus123 a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebari de genul asta, dar. pisica mea este foarte obraznica. Darama ghivece, roade mobila etc. Are jucarii.si totusi.Va rog sa ma ajutati!

7 răspunsuri:
| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Dreseaz-o!
Si pisicuta mea facea asta, dar dupa 2 luni de dresaj s-a rezolvat totul!
In mod sigur o sa gasesti greu un dresor de pisica.
Dar eu te pot ajuta!
Stiu sa dresez caini foarte bine, mai nou si pisici!
Sunt din Bucuresti, daca crezi ca te pot ajuta trimite-mi mesaj, adauga-ma ca prietena.

| Anonymus123 explică (pentru Lovelyx3Friendly):

Sunt din braila

| Lovelyx3Friendly a răspuns (pentru Anonymus123):

Bun! atunci te pot ajuta pe mess si facebook. Uite id caocrew sau dresaj_canin_cao, pe facebook cauta-ma dupa id si o sa public pe profilul meu un video care te va ajuta.

| Anonymus123 explică:

Nu pot inca sa acord funda fiindca sunt niste raspunsuri super ok si ma mai gandesc

| LikeNobodyElse a răspuns:

Motanu meu face la fel laughing)) mobila praf peste tot laughing)) scoate pamantu din flori. alearga k nebunu, sare pe tine si te musca laughing) si jucariile nu ii placlaughing)).eh e si el plictisit joaca te cu el... presupun k e mik d face asa tongue

| blabla5532 a răspuns:

Motanul meu darama toate perdelele, tot ce este pe mobila, gunoiu imprastiat prin bucatarie, isi ascute ghearele pe use laughing

| Jesye a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? ai rasfatat'o prea mult