| 16iulia16 a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele replica, as vrea sa imi iau un iphone 5! dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sunt bune, daca au Android si nu te apuci sa faci update. Nu sunt multi care se baga sa repare o replica.
Iti asumi un risc, dar daca iti place si vezi ce garantii iti ofera magazinul de la care il cumperi (nu-l cumperi de pe
okazii sau altele...) e OK.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

O parere proasta. Nu merita.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Iti dai seama ca o replica, un telefon Made in China, nu are cum sa fie bun. De ce sa-ti cheltui banii pe un fake cand iti poti cumpara de aceiasi bani un telefon bun.

| dantomescu78 a răspuns:

Nu iti recomand!

Daca se strica (si asta se va intampla mai devreme sau mai tarziu) poti sa il arunci!

| 16iulia16 explică:

Am uitat sa specific ca magazinul de la care vreau sa il iau da garantiewinking