| Zdog a întrebat:

Cat tim poate tine o replica de IPhone 1:1 facuta din materiale bune si cu procesor dual core?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ce e chinezarie, chinezarie ramane, nu e vorba ca ai grija de el, componentele sunt de slaba performanta si calitate.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca ai noroc, maxim 6 luni de zile!

| Zdog explică (pentru Jipa95):

De genul asta?
http://www.youtube.com/watch?v=-VxCxfPfoeE
Te rog raspunde la intrebare si iti dau funda;)

| Jipa95 a răspuns (pentru Zdog):

Acela pare a fi o replica destul de reusita, dar nu te gandi ca se compara cu originalul, in timp vei avea probleme cu el.

| Zdog explică (pentru Jipa95):

Pai eu vreau sa-mi cumpar una buna, nu denasta la 150 lei care se strica dupa 1 saptamana. Daca o tin in husa si am grija de ea tine?

| maxb a răspuns (pentru Zdog):

NU. Componentele din el sunt foarte slab calitative indiferent de cat de mult costa. Degeaba il ti tu in husa daca componentele din el sunt proaste. Daca iti ei una ai grija la baterie ca poate explodeaza laughing))

| Jipa95 a răspuns (pentru Zdog):

Ce e chinezarie, chinezarie ramane, nu e vorba ca ai grija de el, componentele sunt de slaba performanta si calitate.

| Motanul15 a răspuns:

3 4 luni