| RalucutzaFarmer a întrebat:

TPU eu am o pisicuta de 10 luni si ia intrat un paiet in ochi si eu am incercat sa il scot dar nu am putut.Si sa trezit de dimineata si nu mai avea nimic in ochi. Dar ii lacrimeaza ochiul rau de tot.Credeti cal mai are in ochi ce spuneti?

5 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

Ar trebui sa o duci urgent la medicul veterinar.E posibil sa ii fii intrat atat de adanc incat sa nu vezi, si sa ii fi afectat vederea, etc...
Nu vreau sa te sperii dar orice e posibilbig grin

| Rebecutza999 a răspuns:

Cred ca i sa iritat ochiul.
Mai bine du-te cu ea la veterinar
P.S Am auzit nu stiu daca ii adevarat daca ii scuipi in ochiul cu probleme la pisic ii trece
inceraca ce ti-am zis : D Good Luck

| decsu a răspuns:

S-ar putea să mai aibe ceva.Nu te îngrijora.

| xRoxiie a răspuns:

Cu siguranta nu il mai are icearca sa vezi daca in are in partea de jos a ochiului daca nu inseamna ca a cazut. Ii lacrimeaza ochiul deoarece inca o doar s-ar putea sa se fi infectat un pic pune-i o batista umeda-calduta si ii a trece intr-o zi. Sper ca te-am ajutat happy

| xRoxiie a răspuns:

Cu siguranta nu il mai are icearca sa vezi daca in are in partea de jos a ochiului daca nu inseamna ca a cazut. Ii lacrimeaza ochiul deoarece inca o doar s-ar putea sa se fi infectat un pic pune-i o batista umeda-calduta si ii a trece intr-o zi. Sper ca te-am ajutat happy P.S.: Cel mai bine ca sa scapi de girji consulta un veterinar chiar si la telefon daca se poate happy.