| karellia58 a întrebat:

Un labrador de 3 luni poate sta in curte si pe temperaturi mai joase noaptea?

Răspuns Câştigător
| Andr3 a răspuns:

O sa ii fie frig.Am si eu o catelusa labrador de 2ani si ii tremura dintii laughing) aseara am iesit la ea si am luat-o in brate si ii calntaneau dintii si avea frisoane.Cand e f frig noaptea, eu o bad in casa happy

| karellia58 explică (pentru Andr3):

Ce ii dai de mancare in afara de hrana uscata? As dori sa stiu ce-i pot da sa manace la varsta lui, ma poti ajuta?

| Andr3 a răspuns (pentru karellia58):

Eu de cand am luat-o ii dau dimineata hrana uscata, seara orez (pilaf).ii cumpar un bax cu 10 pungi de orez si la 3 zile ii face mama o oala k orez(ii pune morcov, ceapa, ficatei sau piei de pui ori ii fierbe oase de vita si apoi le scoate ). Uneori ii mai cumpar conserve, dar daca ii iei conserve mari sa ii dai doar jumatate pentru ca daca ii dai prea mult mananca cu pofta si vomita apoi laughing) mai ales daca nu mananca des. Pilaful este cea mai buna varianta sa stiiwinking

| karellia58 explică (pentru Andr3):

Multumesc mult!

| Andr3 a răspuns (pentru karellia58):

Ma bucur ca te-am ajutat happy

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cainii au blana, totusi daca e pui poti sa ii faci loc intr-o magazie pana in primavara

| denideni2000 a răspuns:

Nu prea, nu au blana chiar asa mare, eu as spune ca o sa-i fie frig